Naše služby

Naše služby

Správa vašej nehnuteľnosti v Turecku

Naše služby správy majetku sú perfektným spôsobom, ako zabezpečiť starostlivosť o váš turecký domov počas vašej neprítomnosti. Našou zásadou je poskytnúť vám, nášmu zákazníkovi, toľko pomoci, koľko budete požadovať, aby bola vaša nehnuteľnosť v Turecku po vašom návrate v takom stave, v akom si ju želáte nájsť.

Naše služby v Turecku zahrňujú:

Bezpečnostné kontroly nehnuteľnosti

Počas vašej neprítomnosti budeme vašu nehnuteľnosť podľa vašich požiadaviek kontrolovať. Nehnuteľnosť skontrolujeme, či je všetko v poriadku a budeme vás o tom informovať.


Upratovacie služby

Aby ste prvý deň návratu nemuseli tráviť upratovaním, ponúkame vám upratovacie služby. Zabezpečíme, aby bol váš príbytok po vašom návrate svieži a čistý.


Údržba záhrady a bazénu

Zabezpečíme pravidelnú údržbu záhrady ako aj bazénu, chemickú kontrolu a údržbu.


Interiérový dizajn, rekonštrukcia a zariadenie nehnuteľnosti

Poskytujeme služby projektového manažmentu pri interiérovom dizajne, dekorovaní a zariaďovaní nehnuteľnosti nábytkom. Pomôžeme vám pri renovačných prácach vo vašom novom domove.Naša spoločnosť vám môže prostredníctvom nášho tímu vysokokvalifikovaných a spoľahlivých remeselníkov pomôcť s obnovou alebo rekonštrukciou vašej nehnuteľnosti. Naše služby zahrnujú stavebné práce, maliarske práce, inštalatérske práce, elektrické práce, výstavbu bazénov, pripojenie telefónneho prístroja a nákup nábytku. Radi vám pomôžeme so všetkými aspektmi súvisiacimi s nehnuteľnosťami.


Zabezpečujeme:

  • Zabezpečujeme odvoz z/na letisko zdarma
  • Ponúkame ubytovanie po dobu hľadania nehnuteľností (3-5 dní) v našich apartmánoch alebo v hoteloch s raňajkami pre našich klientov
  • Sprístupnime za deň na obhliadke 8 až 10 nehnuteľností alebo viac
  • Expresne zabezpečujeme daňové číslo v Turecku, a pomôžeme otvoriť bankový účet v Turecku
  • Pomáhame zabezpečiť získanie hypotéky v tureckej banke

V prípade potreby ďalších alebo akýchkoľvek iných, vyššie neuvedených, informácií nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu :

[email protected]

Dôležité informácie o nehnuteľnostiach v Turecku