Nehnuteľnosti v Turecku

Nehnuteľnosti v Turecku

NEHNUTEĽNOSTI V TURECKU

Vynikajúca príležitosť, ako zhodnotiť svoje finančné zdroje.

Vitajte na webových stránkach realitnej kancelárie - ASARA Nehnuteľnosti v Turecku.

Iba v realitnej kancelárii spoločnosti Asara nájdete najlepšie investičné ponuky na kúpu bytu alebo nehnuteľnosti v Turecku. U nás nájdete každý deň nové ponuky na domy, byty, pozemky, developerské projekty a byty, apartmány, luxusné nehnuteľnosti aj lacné byty či iné výhodné ponuky na bývanie v Turecku. Pre milovníkov golfu zasa apartmány na golfových ihriskách v Beleku.

Práve teraz sa oplatí investovať do lacných nehnuteľností v Turecku a na Cypre.

Príďte, pozrite sa a kúpte si luxusný dom alebo byt v Turecku a investujte svoj kapitál do zahraničia. Dosiahnite vysokú návratnosť investícií do zahraničia vo forme pasívneho príjmu z prenájmu nehnuteľností na pobreží Stredozemného mora. Ponúkame vám predaj, prenájom, a poradenstvo v oblasti nehnuteľností v Turecku.

Najobľúbenejšie miesta pre kúpu nehnuteľností v Turecku:

Alanya | Side | Belek | Antalya | Izmir | Istanbul | Kemer | Cyprus

Najlepšie investície do zahraničných nehnuteľností nájdete na Tureckej Rivére. Je čas „vyjsť z tieňa“ ... čas na veľkú investíciu v podobe kúpy bytu či domu v zahraničí.

Nakoniec ste na správnom mieste, v správnej agentúre a medzi správnymi ľuďmi ...

Developerské projekty, domy, byty, vily, štúdiá, pozemky, komerčné nehnuteľnosti a apartmány v Turecku

Zabezpečujeme:

  • Zabezpečujeme odvoz z/na letisko zdarma
  • Ponúkame ubytovanie po dobu hľadania nehnuteľností (3-5 dní) v našich apartmánoch alebo v hoteloch s raňajkami pre našich klientov
  • Sprístupnime za deň na obhliadke 8 až 10 nehnuteľností alebo viac
  • Expresne zabezpečujeme daňové číslo v Turecku, a pomôžeme otvoriť bankový účet v Turecku
  • Pomáhame zabezpečiť získanie hypotéky v banke v Turecku

TURECKO je krajina, ktorá by nemala chýbať vo vašich dovolenkových plánoch.

Turecká riviéra, ktorá sa rozprestiera na 8000 km pobrežia, čo znamená , že je veľkou prímorskou oblasťou, kde sa nachádzajú prekrásne strediská v Turecku ako sú Antalya, Alanya, Belek, Kemer, Side. Až 300 slnečných dní v roku s priemernou teplotou okolo 30° C, tu ročne do Turecka prilákajú nespočetné množstvo turistov.

Turecko je krajina, ktorá spočíva medzi Európou a Áziou, čo dodáva jej kultúre a atmosfére jedinečný nádych. Má bohatú históriu, fascinujúcu kultúru a úchvatnú prírodu.

V Turecku môžete obdivovať impozantné pamiatky, ako je Hagia Sofia v Istanbule - kedysi kostol, potom mešita a dnes múzeum. Ďalšou zaujímavosťou je Pamätník Atatürka, ktorý symbolizuje modernizáciu krajiny. Okrem toho Turecko ponúka nádherné prírodné miesta, ako je Kappadokia so svojimi útesmi a horúcimi balónmi, alebo pobrežie Egejského a Stredozemného mora s úžasnými plážami a tyrkysovými vodami.

Turecká kuchyňa je tiež pôsobivá, pretože mieša vplyvy z východu a západu. Chuťové zážitky, ako sú kebaby, baklava alebo rôzne druhy mezze, lákajú na ochutnávku miestnych špecialít.

Turecko je krajinou kontrastov, kde sa mieša moderný život s hlboko zakorenenými tradíciami, čo vytvára úžasnú rôznorodosť.

Trh s realitami v Turecku

Trh s realitami v Turecku z roka na rok stále rastie, a medzi ročný nárast sa pohybuje v rozpätí 20-30 % , preto je Turecko výbornou príležitosťou pre investíciu financií v podobe kúpy nehnuteľnosti. Je veľmi obľúbenou a populárnou zónou hlavne pre obyvateľov Škandinávskych krajín, najmä čo sa týka investovania do realít v tejto oblasti.

Z medzinárodného letiska "Gazipasa" v Turecku je do Alanye len 40 km ( 30 minút autom ). Z medzinárodného letiska v Antalyi , z ktorého sú dostupné lety po celý rok z Viedne je do Alanye 125 km ( autom 1,5 hodiny ) a let trvá približne 2,5 hodiny.
Práve aj pre tieto aspekty, sa v poslednom čase stáva oblasť Tureckej riviéry aj druhým domovom pre obyvateľov z Európy v podobe kúpy apartmánu, vily alebo domu na juhu v Turecku.

Na medzinárodnej scéne patrí trh s nehnuteľnosťami v Turecku na popredné priečky. Je absolútnym lídrom na začínajúcom trhu realít a to hlavne v oblasti predaja zámorských nehnuteľností, s nespočetnými výhodami, ku ktorým patrí stále skvelá cena nehnuteľností, dobrá klíma a krátky čas dopravy so stále sa zlepšujúcim prístupom.

Reality v Turecku - trh s nehnuteľnosťami v Turecku

Reality v Turecku - trh s nehnuteľnosťami v Turecku z roka na rok rastie a preto je Turecká riviéra výbornou príležitosťou pre investíciu financií v podobe kúpy vašej vysnívanej nehnuteľnosti pri Stredozemnom mori v Turecku. Po sprístupnení trhu nehnuteľností pre zahraničných záujemcov sa Turecko stalo prepojením medzi východom a západom. A teda aj v oblasti realít má táto krajina vlastne každému čo ponúknuť. Či to sú už mestské centrá, alebo prímorské strediská ako Alanya, Antalya, Belek, Kemer či Side so zlatistými plážami lemujúcimi pobrežia Stredozemného mora a nad nimi sa rozprestierajúce Taurské pohorie.

Turecká vláda tiež uľahčila proces kúpy nehnuteľností pre zahraničných kupcov, čo prilákalo mnoho zahraničných investícií do krajiny. Programy ako "Turecké občianstvo za investície" poskytli možnosť získať turecké občianstvo prostredníctvom investícií do nehnuteľností.

Trh s nehnuteľnosťami v Turecku má rôzne aspekty a ponúka rôznorodé možnosti pre domácich aj zahraničných kupujúcich. Tu sú niektoré dôležité aspekty tureckého trhu s nehnuteľnosťami:

Cenová dostupnosť:

V niektorých častiach Turecka môže byť nehnuteľnosť cenovo dostupnejšia v porovnaní s inými európskymi destináciami, čo môže byť príťažlivé pre tých, ktorí hľadajú atraktívnu cenu za svoj investičný kapitál.

Investičné príležitosti:

Rozvoj turistiky a infraštruktúry v niektorých oblastiach Turecka môže poskytovať investičné príležitosti s potenciálnym rastom hodnoty nehnuteľností.

Rôznorodosť lokalít:

Turecko má rôznorodé regionálne charakteristiky, čo znamená, že si môžeš vybrať medzi pobrežím, historickými mestami, horskými oblasťami a ďalšími.

Rast turizmu:

Turecko je populárnou turistickou destináciou, a to nielen v letných mesiacoch, ale aj počas celého roka. To môže prispieť k atraktivite nehnuteľností na prenájom alebo ako investícia do dovolenkového domu.

Stavebný rozvoj:

V niektorých oblastiach môže byť pozorovaný aktívny stavebný rozvoj, ktorý môže vytvárať nové možnosti na trhu s nehnuteľnosťami.

Administratívne procesy:

Ako v každej krajine, aj v Turecku existujú administratívne procesy a povinnosti spojené s kúpou nehnuteľnosti. Získaj profesionálne poradenstvo od nás a zabezpeč si znalosť miestnych postupov.

Preto je teraz tá správna chvíľa a čas pre kúpu Vášho dovolenkového apartmánu, domu alebo vily v Turecku za najvýhodnejšie podmienky. Schopnosť predvídať a držať krok s dobou je výsadou úspešných. Kupovanie nehnuteľnosti v Turecku nie je tak komplikované ako si môžete myslieť. Všetky procedúry sú vykonávané na katastrálnom úrade. Titul "Deed"(Tapu) je oficiálny dokument ktorý označuje vlastníka nehnuteľnosti v Turecku.

TURECKO :

...obmývané Stredozemným, Egejským, Čiernym a Marmarským morom, svojou polohou vytvára most medzi Európou a Áziou. Je to krajina v ktorej sa spája európska kultúra s orientom a každoročne do nej smerujú kroky mnohých turistov. Turecko má bohatú históriu, zaujímavú kultúru a samozrejme skvelú kuchyňu.

Dôležité informácie o nehnuteľnostiach v Turecku