Nehnuteľnosti v Turecku

Nehnuteľnosti v Turecku

NEHNUTEĽNOSTI V TURECKU - vynikajúca príležitosť ako zhodnotiť svoje finančné zdroje.

Vitajte na webových stránkach realitnej kancelárie - ASARA Nehnuteľnosti v Turecku.

Iba v realitnej kancelárii spoločnosti Asara nájdete najlepšie investičné ponuky na kúpu bytu alebo nehnuteľnosti v Turecku. U nás nájdete každý deň nové ponuky na domy, byty, pozemky, developerské projekty a byty, apartmány, luxusné nehnuteľnosti aj lacné byty či iné výhodné ponuky na bývanie v Turecku. Pre milovníkov golfu zasa apartmány na golfových ihriskách v Beleku.

Práve teraz sa oplatí investovať do lacných nehnuteľností v Turecku a na Cypre.

Príďte, pozrite sa a kúpte si luxusný dom alebo byt v Turecku a investujte svoj kapitál a peniaze do zahraničia. Dosiahnite vysokú návratnosť investícií do zahraničia vo forme pasívneho príjmu z prenájmu nehnuteľností na pobreží Stredozemného mora. Ponúkame vám predaj, prenájom, a poradenstvo v oblasti nehnuteľností v Turecku.

Najobľúbenejšie miesta pre kúpu nehnuteľností v Turecku:

Alanya | Side | Belek | Antalya | Izmir | Istanbul | Kemer | Cyprus

Najlepšie investície do zahraničných nehnuteľností nájdete v južnej Európe. Je čas „vyjsť z tieňa“ ... čas na veľkú investíciu v podobe kúpy bytu či domu v zahraničí ...

Nakoniec ste na správnom mieste, v správnej agentúre a medzi správnymi ľuďmi ...

Developerské projekty, domy, byty, vily, štúdiá, pozemky, komerčné nehnuteľnosti a apartmány v Turecku

Zabezpečujeme:

  • Zabezpečujeme odvoz z/na letisko zdarma
  • Ponúkame ubytovanie po dobu hľadania nehnuteľností (3-5 dní) v našich apartmánoch alebo v hoteloch s raňajkami pre našich klientov
  • Sprístupnime za deň na obhliadke 8 až 10 nehnuteľností alebo viac
  • Expresne zabezpečujeme daňové číslo v Turecku, a pomôžeme otvoriť bankový účet v Turecku
  • Pomáhame zabezpečiť získanie hypotéky v banke v Turecku

TURECKO je krajina, ktorá by nemala chýbať vo vašich dovolenkových plánoch.

Turecká riviéra, ktorá sa rozprestiera na 8000 km pobrežia, čo znamená , že je veľkou prímorskou oblasťou, kde sa nachádzajú prekrásne strediská v Turecku ako sú Antalya, Alanya, Belek, Kemer, Side. Až 300 slnečných dní v roku s priemernou teplotou okolo 30° C, tu ročne do Turecka prilákajú nespočetné množstvo turistov.

Trh s realitami v Turecku

Trh s realitami v Turecku z roka na rok stále rastie, a medzi ročný nárast sa pohybuje v rozpätí 20-30 % , preto je Turecko výbornou príležitosťou pre investíciu financií v podobe kúpy nehnuteľnosti. Je veľmi obľúbenou a populárnou zónou hlavne pre obyvateľov Škandinávskych krajín, najmä čo sa týka investovania do realít v tejto oblasti.

Z medzinárodného letiska "Gazipasa" v Turecku je do Alanye len 40 km ( 30 minút autom ). Z medzinárodného letiska v Antalyi , z ktorého sú dostupné lety po celý rok z Viedne je do Alanye 125 km ( autom 1,5 hodiny ) a let trvá približne 2,5 hodiny.
Práve aj pre tieto aspekty, sa v poslednom čase stáva oblasť Tureckej riviéry aj druhým domovom pre obyvateľov z Európy v podobe kúpy apartmánu, vily alebo domu na juhu v Turecku.

Na medzinárodnej scéne patrí trh s nehnuteľnosťami v Turecku na popredné priečky. Je absolútnym lídrom na začínajúcom trhu realít a to hlavne v oblasti predaja zámorských nehnuteľností, s nespočetnými výhodami, ku ktorým patrí stále skvelá cena nehnuteľností, dobrá klíma a krátky čas dopravy so stále sa zlepšujúcim prístupom.

Reality v Turecku - trh s nehnuteľnosťami v Turecku

Reality v Turecku - trh s nehnuteľnosťami v Turecku z roka na rok rastie a preto je Turecká riviéra výbornou príležitosťou pre investíciu financií v podobe kúpy vašej vysnívanej nehnuteľnosti pri Stredozemnom mori v Turecku. Po sprístupnení trhu nehnuteľností pre zahraničných záujemcov sa Turecko stalo prepojením medzi východom a západom. A teda aj v oblasti realít má táto krajina vlastne každému čo ponúknuť. Či to sú už mestské centrá, alebo prímorské strediská ako Alanya, Antalya, Belek, Kemer či Side so zlatistými plážami lemujúcimi pobrežia Stredozemného mora a nad nimi sa rozprestierajúce Taurské pohorie.

Preto je teraz tá správna chvíľa a čas pre kúpu Vášho dovolenkového apartmánu, domu alebo vily v Turecku za najvýhodnejšie podmienky. Schopnosť predvídať a držať krok s dobou je výsadou úspešných. Kupovanie nehnuteľnosti v Turecku nie je tak komplikované ako si môžete myslieť. Všetky procedúry sú vykonávané na katastrálnom úrade. Titul "Deed"(Tapu) je oficiálny dokument ktorý označuje vlastníka nehnuteľnosti v Turecku.

TURECKO :

...obmývané Stredozemným, Egejským, Čiernym a Marmarským morom, svojou polohou vytvára most medzi Európou a Áziou. Je to krajina v ktorej sa spája európska kultúra s orientom a každoročne do nej smerujú kroky mnohých turistov. Turecko má bohatú históriu, zaujímavú kultúru a samozrejme skvelú kuchyňu.

Populárne destinácie nehnuteľností v TURECKU

Extra ponuka služieb

Chcete si kúpiť, alebo prenajať nehnuteľnosť v Turecku?

Napíšte nám

formular-info-gdpr
Správa úspešne odoslaná