Nehnuteľnosti v Beleku

Turecké letovisko Belek sa nachádza v srdci Tureckej riviéry. Ako jedna z vyššej triedy dovolenkových destinácií uspokojí aj náročnejšiu klientelu, ktorá má na svoju dovolenku trochu väčšie nároky. Moderné hotely, golf, ale aj krásne piesočnaté pláže a množstvo pamiatok - presne to na vás čaká v Beleku.

Belek sa nachádza neďaleko mesta Antalya, ktoré je jedným z najnavštevovanejších miest v Turecku. Antalya je jedným z najnavštevovanejších miest v Turecku a od Antalye je vzdialená približne 33 kilometrov. Pokiaľ ide o počasie, ak plánujete tráviť voľný čas kúpaním v mori, vyberte sa sem počas hlavnej turistickej sezóny (ktorá pripadá na jún až september). Ak sa chystáte navštíviť aj tunajšie prírodné krásy, pravdepodobne sa nebudete chcieť potýkať s teplotami až 39 stupňov, takže vám bude viac vyhovovať obdobie mimo sezóny (máj alebo október), keď teplomer v priemere ukazuje 27 stupňov.

Samozrejme, aj počasie mimo sezóny láka ku kúpaniu, stačí vyhľadať krásnu piesočnatú pláž. A Belek je tým správnym miestom, kde takúto pláž dostanete. Aspoň tak to vidí Európska únia, ktorá ocenila pláž v Beleku za jej vysokú kvalitu, prirodzenosť a zachovaný prírodný charakter.
Mimochodom, vedeli ste, že na pláži v Beleku sa každoročne liahnu aj korytnačky? A to tiež hovorí niečo o kvalite piesočnatej pláže.

Samozrejme, v Beleku si prídu na svoje nielen ľudia, ktorí hľadajú oddych. Táto luxusná turistická destinácia sľubuje oveľa viac. Športoví nadšenci si môžu vyskúšať golf v miestnych luxusných, renomovaných rezortoch. Dobrodruhovia tu môžu navštíviť prírodné krásy a historici môžu preskúmať pamiatky, ktoré doslova dýchajú minulosťou.
To všetko za veľmi prijateľné ceny. Turecko je z pohľadu zahraničných turistov cenovo veľmi dostupné. Turecká líra má veľmi slabú menu, a hoci je tu v súčasnosti vysoká inflácia, ceny sú stále prijateľnejšie ako napríklad v Českej republike.

Váš itinerár bude zahŕňať nielen golfové ihriská, ktoré sú moderné, kvalitné a vizuálne veľmi zaujímavé, ale aj miestne centrum, ktoré je pretkané útulnými uličkami, množstvom zelene a množstvom fontán. Vynechať by ste nemali ani spomínanú pláž Belek, ktorá patrí k najkrajším na svete.


Dôležité informácie o nehnuteľnostiach v Turecku