Obhliadka nehnuteľnosti

Obhliadka nehnuteľnosti

Poznávací výlet v Turecku

Obhliadka nehnuteľnosti v Turecku, priamo na mieste - Tureckej riviére, spojený s obhliadkou danej nehnuteľnosti s možnosťou vidieť a porovnať väčšie množstvo ponúkaných nehnuteľností, zodpovedanie Vašich ďalších otázok ktoré Vás zaujímajú, zabezpečenie rezervácie vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Poznávací výlet je tou najlepšou možnosťou, ako získať všetky dostupné informácie, spoznať pravú atmosféru, zvyky a kultúru Turecka.

Ak ste sa rozhodli pre osobnú obhliadku nehnuteľnosti v Turecku, kontaktujte nás:

[email protected]

Radi vám pomôžeme s rezerváciou hotela, letenky a zabezpečíme pre vás transfer.

Naša realitná kancelária Asara zariadi transfér z letiska Antalya/Gazipaşa na hotel po prílete do Turecka a transfér späť na letisko pri odlete z Turecka priamo z hotela. Poskytneme Vám ubytovanie v hoteli s polpenziou v príjemnom a peknom prostredí. Ak si u nás kúpite nehnuteľnosť, po podpísaní kúpnej zmluvy, tieto náklady uhradíme.

V prípade, že si počas obhliadky nehnuteľnosť prostredníctom našej realitnej kancelárie nekúpite, ste si povinní uhradiť všetky cestovné náklady sami.

Ak ste práve teraz v Turecku,

napíšte nám v akom hoteli bývate. Vyzdvihneme vás v dohodnutom termíne a čase priamo z recepcie vášho hotela.

Počas Vášho pobytu v Turecku sa Vám budeme plne venovať a odpovieme na všetky Vaše otázky. Ak by ste mali záujem o hypotekárny úver, zaistíme Vám potrebné informácie a finančného poradcu, ktorý Vám ponúkne aktuálne možnosti čerpania hypotéky v Turecku.

Prehliadka nehnuteľnosti v Turecku môže vyzerať nasledovne:

1. Výber projektu, ktorý zodpovedá Vašim predstavám
2. Konzultačná spolupráca s odsúhlasením ponuky a kúpnej ceny
3. Konzultácie pred uzavretím kúpnej zmluvy v pohodlí v našej kancelárii priamo na mieste v Turecku
4. Uzavretie kúpnej zmluvy
5. Splnomocnenie na vybavenie všetkých náležitostí spojených s kúpou nehnuteľnosti
6. Predloženie listu vlastníctva


Čo je súčasťou?

- Transfer z letiska a na letisko Antalya či Gazipasa
- Ubytovanie (3 - 5 dní)
- Prehliadka nehnuteľností
- Konzultant, ktorý odpovie na vaše otázky


Každým rokom rastie počet zahraničných záujemcov, ktorí investujú do realít a nehnuteľností ako sú apartmány, domy, vily alebo byty v Turecku, preto neváhajte, pocestujte s nami do krajiny polmesiaca a nájdite si svoj druhý domov v blízkosti slnkom zaliatych pláží Stredozemného mora ...

Podrobné informácie celej kúpnej procedúry nájdete v kolónke Kúpa nehnuteľnosti v Turecku, ktorá sa nachádza v hlavnom menu našej stránky.

Dôležité informácie o nehnuteľnostiach v Turecku